مراسم اربعین شهید مجتبی بابایی زاده برگزار شد.

مراسم اربعین شهید مجتبی بابایی زاده با حضور مسئوولین و بیش از 10 هزار نفر از مردم ولایت محور و شهید پرور اندیمشک برگزار شد.

 شهید مجتبی بابایی زاده

این مراسم  با حضور چشمگیر مردم همیشه در صحنه و جوانان پر شور اندیمشک و مسولان شهر و با سخنرانی حجت الاسلام جنگجو نماینده ولی فقیه در یگان ویژه بصیر و مداحی حاج رضا نبوی در بهشت زهرای اندیمشک برگزار شد.

شهید مجتبی بابایی زاده

حجت الاسلام جنگجو طی سخنانی از مقام شامخ شهداء تجلیل به عمل آورد و گفت: شهداء با الگو قراردادن امام حسین (ع) در راه اعتلای پرچم لا اله الا الله جانانه مبارزه کردند و جان دادند و به این راه افتخار میکنند.

 وی با ذکر خاطراتی از سلوک معنوی و رشادتهای شهید بابایی از پدر و مادر شهید مجتبی بابایی زاده و مردم شهید پرور اندیمشک تقدیر کرد و افزود: شهید مجتبی بابایی زاده هیچگونه تعلق خاطری به دنیا نداشت و قبل از شهادت بواسطه تهذیب نفس، خود را لایق حضرت دوست کرده بود. در ادامه مداح اهل البیت (ع) حاج رضا نبوی به مرثیه سرایی و قرائت دعای کمیل پرداخت.

در بخش دیگری از مراسم فیلم ها و تصاویر شهیدان یگان صابرین و مخصوصا شهید مجتبی بابایی زاده به نمایش درآمد که مورد توجه حاضران قرار گرفت و حال و هوا معنوی خاصی به مراسم بخشید.

شهید مجتبی بابایی زاده

شهید مجتبی بابایی زاده

 شهید مجتبی بابایی زاده در 13 شهریور ماه 1390 در عملیات پاکسازی منطقه سردشت و مناطق کوهستانی غرب کشور  از لوث وجود گروهک تروریست پژاک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گفتنی است این مراسم به همت مسئولین شهرستان اندیمشک و همکاری اداره تبلیغات اسلامی و هیئت عاشورا برگزار شد.

/ 5 نظر / 8 بازدید
رسانه بهار

سلام ممنونم از حضور دوباره تان به امید دیدار

تکاور

به نام خدا سلام بر شهید بابائی زاده و دوستانش و سلام بر شما خدا قوت وبلاگ بسیار فعالی دارید . اجرتان با خدای شهدا . لطفا به وبلاگ محفل شهدا که در مورد شهید مصطفی کمیل صفری و دوستانش است هم سری بزنید . اجرکم عندالله

بوی خاک

سلام خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند همه این شهیدا دارن منو میسوزونن، مجتبی اتاقش روبرو محمد غفاری بود، یادم یه روز تو اتاق محمد تنها نشسته بودم که اومد بهم گفت: اگه تنهایی بیا پیش من! بخاطر این که مزاحمش نشم مشغول خوندن روزنامه شدم

بوی خاک

به منم سر بزن آرومم کن التماس دعا

اندیمشکی

دستی هم به سر ما بکش