صابران همیشه شاهد

تقدیم به صابران همیشه شاهد

دعا برای فرج

شما عارفانی بودید که قیام و قعودتان برای رضا‌ی حق بود

 عارفانی فرش‌نشین بودید که کام عطشتان همواره شهد وصال یار را انتظار می‌کشید.

عاشقانی بودید که جانتان یکپارچه در عشق ولایت ذوب شده بود و همواره هر صبح و شام و هر گاه که فرصتی می‌یافتید، با اشکی در چشم به ماورا می‌نگریستید و با پای دل پیش خدا می‌رفتید.

 دلی منقلب در درون داشتید و ندایی مصفا بر لبانتان جاری بود. صمیمی و گرم بودید در این دنیای رنگارنگ رنگی.

صبور بودید و پر طاقت و تمامی مشکلات اسیر لبخندهای زیبایشان.

پنجشنبه هر هفته، نشان از عشقی دارد که در جان شهدا جاری بود؛ آنها که پروانه شدند و در آسمان عند ربهم یرزقون به پرواز در‌آمدند.

پنجشنبه‌ها بهانه‌ای می‌یابیم تا با عزیزان شهید که آوازه در غربت یافتند، زمزمه کنیم

پنجشنبه آخر سال است و یاد آخرین دیدارتان دل را گریان می کند.

پنجشنبه آخر سال آخرین لبخندتان که همیشگی شد را درخاطر زنده می کند.

دعا می کنیم یادتان در دل ما و دعایتان همراه ما باشد... انشا الله

/ 4 نظر / 27 بازدید
ساكــــــــــــــــــــــــــار

آری از پشت کوه آمده ام… چه می دانستم این ور کوه باید برای ثروت، حرام خورد؟! برای عشق خیانت کرد برای خوب دیده شدن دیگری را بد نشان داد برای به عرش رسیدن دیگری را به فرش کشاند وقتی هم با تمام سادگی دلیلش را می پرسم می گویند: از پشت کوه آمده! ترجیح می دهم به پشت کوه برگردم و تنها دغدغه ام سالم برگرداندن گوسفندان از دست گرگ ها باشد، تا اینکه این ور کوه باشم و گرگ!

شهید صابرین

[تعجب]با سلام رسیدن بخیر حاجی بعد 3 - 2 هفته

شهيد مهدي مولانيا

اي آنکه در نگاهت حجمي زنور داري کي از مسير کوچه قصد عبور داري؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بتابي اي آنکه در حجابت درياي نور داري من غرق در گناهم، کي مي کني نگاهم؟ برعکس چشمهايم چشمي صبور داري از پرده ها برون شد، سوز نهاني ما کوک است ساز دلها، کي ميل شور داري؟ در خواب ديده بودم، يک شب فروغ رويت کي در سراي چشمم، قصد ظهور داري؟

zahra

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند . . . کوروش کبیر . . . درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنند مابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند . . . . . . نصف اشباهاتمان ناشی از این است که وقتی باید فکر کنیم ، احساس می کنیم و وقتی که باید احساس کنیم ، فکر می کنیم . . . . . . سر آخر، چیزی که به حساب می آید تعداد سالهای زندگی شما نیست بلکه زندگی ای است که در آن سالها کرده اید . . . . . . وفادارترین زن ها نه موطلایی ها هستند، نه مو خرمایی ها و نه مو مشکی ها بلکه مو خاکستری ها هستند! چارلی چاپلین . . . همیشه در زندگیت جوری زندگی کن که ” ای کاش” تکیه کلام پیریت نشود . . . . . . دنیای بیرحمیست چه زود پیش چشم عزیزانمان ارزان می شویم چاره کم کردن رابطه ست که لااقل به مفت نفروشنمان . . . . . . چه داروی تلخی است وفاداری به خائن صداقت با دروغگو و مهربانی با سنگدل . . . . . . رابطه ای رو که مرده ، هر ۵ دقیقه ۱ بار نبضشو نگیر دیگه مرده . . . . . . مشکلات امروز تو برای امروز کافی ست، مشکلات فردا را به امروز اضافه نکن . . . . . . اگر حق با شماست خشمگین شدن نیازی نیست و اگر حق با شما نیست ، هیـ