غدیر شناسی مجتبی

غـدیر  سرچشمه همیشه جوشان ولایت است که از سینه تفتیده «خم» به جام محبت دوست داران پیامبر و خاندانش جارى است. غدیر، شایسته هر ثناست که وحى از او پیراست و محمد(ص) بدو آراست و اسلام از او برخاست. غدیر، تفسیر بدر و احد و شأن نزول صفین و نهروان است. بدر، عدالت مى خواست؛ احد، شجاعت آرزو مى کرد؛ خیبر تماشاى صداقت را تمنا داشت و غدیر، آمین آن همه ثنا و دعا بود. غدیر، تداوم رسالت محمد صلى الله علیه و آله در ولایت على علیه السلام است.غدیر، عید عدالت و رهبرى است.

قسمتی از وصیت نامه شهید مجتبی بابایی زاده:
ملت عزیز ولایت و شهداء را فراموش نکنید که فراموشی این ثروتها برای شما اسارت و ذلت می آورد. ولایت گوهری است که با داشتن آن تمام گوهرها را در پیش خود دارید و خودتان خوب می شناسید، که در ادعا خدا و پیامبر دارند ولی در ذلت هستند می دانید چرا؟ چون ولایت ندارند واقعا که مکمل بعثت جهاد بود و مکمل جهاد غدیر بود و اگر غدیر نبود بعثت هم نمی ماند. ای ملت آزاده به گوشه کنار خود نگاهی بیندازید ببینید چه خبر است. از آمریکا گرفته تا اروپا و آسیا و آفریقا جایگاه خود را ببنید که هر چه دارید از این انقلاب است. اهداف انقلاب را فراموش نکنید ولایت را تنها نگذارید که اگر نبود مبارزه شهدا با هوای نفس آزادی بدست نمی آمد.

/ 2 نظر / 21 بازدید
حسین حیدری

سلام برشما مگر می شود که عکس شهید زیرشیشه ی میزت باشد اما به وبلاگش سر نزد یاعلی

داغ شقایق

با سلام برادری دیگر در کنارت خواهد ایستاد تا پا به پای هم در رکاب امام زمانمان باشید شهادت مظلومانه ی گروهبان یکم پژمان شاهوند اهل اندیمشک و این دیار را تبریک میگویم از اینکه دیگر در کنار ما نیستید دلی آکنده از غم داریم چون ما جامانده ایم اما از اینکه به آرزویتان رسیدید خوشحالیم.مجتبی و پژمان عزیز برای ما هم دعا کنید و واسطه شوید تا خداوند به حرمت خون شما ما را ببخشد و مانند شما عاقبت بخیر گرداند....از طرف خواهر کوچکتان. یا حق