روحیات شهید مجتبی بابایی زاده از زبان همرزم شهید

در این چند صباحی که در خدمت شهید مجتبی بودیم درسهای زیادی گرفتیم که امروز یکی پس از دیگری بر ما نمایان می شود. مجتبی تمام ایمان و اعتقادش درونی بود. و هیچ وقت دوست نداشت که آن را نمایان سازد. دلی پاک و صاف و مهربان داشت.

رابطه اش با خدا متفاوت بود. اعتقاد داشت و می گفت :خدای مهربان من... . در کارها بر این باور بود که خدای مهربانش عنایت خاصی بر او دارد. استقامت جسمی مجتبی زمانی بر ما نمایان شد که در ماموریتی سخت و نفس گیر در جنگلهای شمال با آن آسیب دیدگی شدید پایش، تا آخر ایستاد. نمی توانست خوب راه برود. پزشک تیم برای مجتبی استراحت تجویز می کند اما شهید مجتبی علاوه بر اینکه دست به عصا نبرد سنگین ترین سلاح را به دوش خود انداخت و با عزمی راسخ به راه خود ادامه داد و تا آخر عملیات ایستاد.

صبوری مجتبی را زمانی دیدم که شهادت صمیمی ترین دوستش همه را از جمله خانواده ی شهید ( روح الله نوزاد) را به صبر دعوت می کرد. هیچ غم در چهره اش نبود . مانند کوه استوار بود و همه ی ما به او تکیه می کردیم. انگیزه ی بالایی داشت و با جدیت خاصی کار می کرد.بیش از حد انتظار در درگیریها ظاهر می شد.دوست داشت نفر اول باشد.می گفت به شهادت روح الله حسادت می کنم  وسعی می کرد خود را بسازد و به او برسد.

و رفت و به خیل شهدا رسید.

قسمتی از خاطرات همرزم شهید در همایش شبی با مجتبی

/ 9 نظر / 8 بازدید
تکاور

به نام خدا سلام امروز دومین سالگرد شهادت شهید شوشتری ، شهید علی عربی ، شهید روح الله نوزاد و سایر شهدای وحدت است . روحشان شاد و راهشان پر رهرو .

رامین

فقط آنها که جرات شکست خوردن دارند، موفق می شوند. ای خدای بزرگ آن قدربه ما عظمت روح وتقوا عطا کن که همه وجود خودرا با عشق ورغبت قربانی حق کنيم. خدايا آن چنان تار وپودوجود مارا به عشق وجود خود عجين کن که در وجودت محو شويم. شهید دکتر چمران

رامین

سلام هم استاني خوبم انشاا...دركارت موفق خواهيد شد چونكه براي شهداكار ميكنيد واين حركت واين كار فرهنگي را خدا دردل هر كسي نمكذارد ............. من هم هرچه بلدم دركف ميگذارم تااگر كسي احتياج داشت دودستي تقديم كنم

مجتبی باجلانی جانباز وآزاده جنگ تحمیلی

آقا منصور سلام افتخار می کنم که دارای چنین روحیه ای هستی از اینکه به ما سر زدی ممنون از وبلاگ من هر مطلبی خواستی بردار و روی ورودی خودت قرار بده با اجازه من هم در خصوص این شهید عزیز مطلبی را برمی دارم

مدیریت گروه جهادی عمار

سلام اجرتون با سید الشهدا من وصیت نامه این شهید عزیز رو خوندم خیلی دگرگون شدم واسه همینم توی وبلاگم گذاشتمش. ان شاالله قسمت ما هم بشود.

محتبی

خاطره شهید صیاد شیرازی و حاج رضا شکری پور...! منتظر زیارتتون هستم [گل]

هیراد

با سلام با افتخار لینک شدید. لطفا ما را با نام "پایگاه تخصصی معرفی شهدا" لینک نمایید. اجرتان با شهدا التماس دعا

محفل شهدا

به نام خدا با مطالب جدید و کلیپی از شهید موسوی به روز و منتظر حضور شما هستیم . یا علی مدد