نشان فتح

* «فتح یک» بر سینه پاکپور هم می‌نشیند

اخیرا سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دریافت نشان فتح یک از دست فرمانده معظم کل قوا نائل شده‌است.

عمده مسئولیت‌های سردار سرتیپ پاکپور در طول سالیان خدمت در سپاه پاسداران، 5 سال فرماندهی عملیات سپاه، فرماندهی لشکر 8 نجف، فرماندهی لشکر 31 عاشورا، فرماندهی قرارگاه شمال و فرماندهی قرارگاه نصرت سپاه بوده است.

اما به نظر می‌رسد این نشان به منظور تقدیر از عملکرد نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با اشرار و گروه‌های تروریستی مانند پژاک در عملیات‌های شمال غرب کشور و همچنین با مقابله به فعالیت‌های گروهک‌های تروریستی در جنوب شرق به وی اعطا شده است.

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در کنار سردار محمدتقی اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) در بازدید از مناطق شمالغرب

در طول 3 سال گذشته، یگان های نیروی زمینی سپاه با اجرای عملیات‌های موثر در این مناطق نه تنها مانع ورودتروریست‌ها شده‌‌اند،ضربات مهلکی نیز به مراکز پشتیبانی آنها وارد آورده و البته شهدای گرانقدری نیز در این راه تقدیم انقلاب شده است.

برگرفته از سایت تابناک

-----------------------------------------------------------------------------

پینوشت:

نشان ایثار و شهامت تقدیم به جوانان این مرز بوم که جان نثار آرامش ما کردند.

نشان صبر تقدیم به پدر و مادر و همسر و فرزندان شهدا که صبر کردند بر دوری همیشگی از عزیزترین عزیزانشان.

نشان غیرت تقدیم به همرزمان شهدای صابرین که گمنامتر از شهدای این یگان خدمت غریبانه به سرزمین خود را برگزیده اند.

/ 2 نظر / 30 بازدید
سرباز گمنام

برای دیدن برخی رنگها و شندین برخی حرفها دیگر از نگرستین و اندیشیدن کاری ساخته نیست باید از آنجا که هستیم برخیزیم التماس دعا

بي تاب

كاش بودي تا دلم تنها نبود