یادنامه شهید مجتبی بابایی زاده
شهادت: شهریور 1390- عملیات مبارزه با گروهک پژاک
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: منصور بابایی زاده - ۱۳٩٠/۱٠/۱۳

با همت سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اندیمشک یکصد و پنجاه و هفتمین محفل انس با شهدای شهرستان، در منزل پاسدار شهید مجتبی بابایی زاده با حضور رزمندگان دفاع مقدس برگزار شد.

شهید مجتبی بابایی زادهرئیس اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک در این مراسم گفت: چه سعادتمند بودند این شهیدان که دین خود را به اسلام و ملت شریف ایران اداء کردند و به جایگاه مجاهدین و شهدای صدر اسلام شتافتند.
 شهید مجتبی بابایی زاده

حجت الاسلام سعید علیپور افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه قدرتهای شیطانی، و وابستگان به این قدرتهای مثل اسرائیل وآمریکا و دیگر کشورهای سلطه طلب، دست به هم دادند که جمهوری اسلامی را ساقط کنند و نگذارند نظام اسلامی شکوفا بشود و خوف این را داشتند که این انقلاب به کشورهای دیگری که منافع آنها در آنجاها هست، صادر نشود. اما پایمردی و ایستادگی امام راحل و ملت ایران و بخصوص شهدا  سبب شد که نه تنها انقلاب اسلامی حفظ شود بلکه این تفکر در بین سایر ملت های مظلوم بوجود بیاید و امروز شاهد بیداری اسلامی در دنیا هستیم تا جاییکه در مورد این قضیه اوباما رئیس جمهور امریکا اقرار میکند که صدای انقلاب ایران بگوش میرسد.
شهید مجتبی بابایی زاده
 حجت الاسلام سعید علیپور در ادامه گفت: امثال شهید مجتبی بابایی زاده در عنفوان جوانی دست از دنیا شستند و با هدیه کردن خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و دقیقا این همان تفکری است که صهیونیزم جهانی از آن وحشت دارد.

برگرفته از سایت سازمان تبلیغات اسلامی اندیمشک

التماس دعا

منصور بابایی زاده
مجتبای عزیزم... یادت بخیر ، با تبسمی همیشگی همه را میهمان مهربانیت می کردی! و بر لبانت زیارتنامه شلمچه جاری ... چشمانت در برهوت دنیا حقیقتی دور را جستجو می کرد. نمی دانم چگونه طاقت می آوردی بودن را. و در نهایت به سمت عشق پر کشیدی ای تمام عشق. از این پس هر نسیمی که صورتمان را نوازش کند به عطر گل خنده هایت آکنده است. و اینک ما مانده ایم وامانده در حومه سکوت در این سراب دنیایی. ----------------------------- شماره پیامکی شهید مجتبی بابایی زاده 09127236455
مدیر وبلاگ:
دوستان شهید بابایی زاده:
کدهای اضافی کاربر :