یادنامه شهید مجتبی بابایی زاده
شهادت: شهریور 1390- عملیات مبارزه با گروهک پژاک
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: منصور بابایی زاده - ۱۳٩٠/٩/۱٢

آخرین روزی که قرار بود برای عملیات آماده بشویم، یگان امداد و نجات یک دوره آموزش بسیار سریع و فشرده را برای ما برگزار کردند . در یکی از قسمت های آموزش یک باند پانسمان آوردند و آموزش دادند که اگر کسی زخمی شد به چه نحوی از این باند استفاده کند.

شهید مجتبی بابایی زاده

بعد از اتمام آموزش شهید مجتبی بابایی زاده گفت که مثلاَ من از ناحیه سینه (دست گذاشت سمت راست سینه)زخمی شده ام و شما باید مرا مداوا کنید که یکی از بچه ها طبق آموزش او را باندپیچی کرد .
جالب است بدانید که شهید بابایی زاده دقیقا از ناحیه سمت راست سینه ترکش خورده بود و همان دوست همرزمش برای مداوا بالای سرش حاضر شده بود که به علت شدت جراحت و خونریزی موفق به بند آوردن خون ریزی سینه نشد و شهید بابایی زاده به خیل شهدا پیوست و همین همرزم شهید بابایی زاده بود که آخرین نجوای شهید را با ذکر یا علی بن ابی طالب قبل از عروج از زبان شهید می شنود.

وقتی پیکر مطهرش را برای وداع آوردند، آن زخم سینه بوسه گاه مادر شهید شد.

شهید مجتبی بابایی زاده

راوی یکی از همرزمان شهید در جمع خانواده شهید مجتبی بابایی زاده

منصور بابایی زاده
مجتبای عزیزم... یادت بخیر ، با تبسمی همیشگی همه را میهمان مهربانیت می کردی! و بر لبانت زیارتنامه شلمچه جاری ... چشمانت در برهوت دنیا حقیقتی دور را جستجو می کرد. نمی دانم چگونه طاقت می آوردی بودن را. و در نهایت به سمت عشق پر کشیدی ای تمام عشق. از این پس هر نسیمی که صورتمان را نوازش کند به عطر گل خنده هایت آکنده است. و اینک ما مانده ایم وامانده در حومه سکوت در این سراب دنیایی. ----------------------------- شماره پیامکی شهید مجتبی بابایی زاده 09127236455
مدیر وبلاگ:
دوستان شهید بابایی زاده:
کدهای اضافی کاربر :