یادنامه شهید مجتبی بابایی زاده
شهادت: شهریور 1390- عملیات مبارزه با گروهک پژاک
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: منصور بابایی زاده - ۱۳٩٠/٧/٢۸

در ماه رمضان 1390 عازم منطقه شدیم مجتبی به خاطر مشکلاتی نتوانست بیاید گروهی از بچه ها برای آزاد سازی یکی از ارتفاعات در منطقه الواتان سردشت اعزام شده و پس از 5 الی 6 ساعت درگیری موفق می شوند که دشمن را شکست داده و به عقب برانند.

آن روز سه نفر از بچه ها مجروح شدند خبر به مجتبی رسید خیلی ناراحت شد ما که به تهران برگشتیم همچنان ناراحت بود تا ما را دید کلی در مورد درگیری بچه ها پرس وجو کرد می گفت:

این رسمش نبود من در تهران باشم و بچه ها در آن شرایط سخت زخمی شوند بدانید و شاهد باشید امروز کمربندم را محکم می بندم ویک لحظه از کسی عقب تر نخواهم ماند.

با لبخند دوباره این حرف را تکرار کرد ولی ما متوجه نشدیم...

شهید مجتبی بابایی زاده

قسمتی از خاطرات همرزم شهید در همایش شبی با مجتبی

منصور بابایی زاده
مجتبای عزیزم... یادت بخیر ، با تبسمی همیشگی همه را میهمان مهربانیت می کردی! و بر لبانت زیارتنامه شلمچه جاری ... چشمانت در برهوت دنیا حقیقتی دور را جستجو می کرد. نمی دانم چگونه طاقت می آوردی بودن را. و در نهایت به سمت عشق پر کشیدی ای تمام عشق. از این پس هر نسیمی که صورتمان را نوازش کند به عطر گل خنده هایت آکنده است. و اینک ما مانده ایم وامانده در حومه سکوت در این سراب دنیایی. ----------------------------- شماره پیامکی شهید مجتبی بابایی زاده 09127236455
مدیر وبلاگ:
دوستان شهید بابایی زاده:
کدهای اضافی کاربر :