یادنامه شهید مجتبی بابایی زاده
شهادت: شهریور 1390- عملیات مبارزه با گروهک پژاک
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: منصور بابایی زاده - ۱۳٩٠/٧/٢٤

مراسم اربعین شهید مجتبی بابایی زاده با حضور مسئوولین و بیش از 10 هزار نفر از مردم ولایت محور و شهید پرور اندیمشک برگزار شد.

 شهید مجتبی بابایی زاده

این مراسم  با حضور چشمگیر مردم همیشه در صحنه و جوانان پر شور اندیمشک و مسولان شهر و با سخنرانی حجت الاسلام جنگجو نماینده ولی فقیه در یگان ویژه بصیر و مداحی حاج رضا نبوی در بهشت زهرای اندیمشک برگزار شد.

شهید مجتبی بابایی زاده

حجت الاسلام جنگجو طی سخنانی از مقام شامخ شهداء تجلیل به عمل آورد و گفت: شهداء با الگو قراردادن امام حسین (ع) در راه اعتلای پرچم لا اله الا الله جانانه مبارزه کردند و جان دادند و به این راه افتخار میکنند.

 وی با ذکر خاطراتی از سلوک معنوی و رشادتهای شهید بابایی از پدر و مادر شهید مجتبی بابایی زاده و مردم شهید پرور اندیمشک تقدیر کرد و افزود: شهید مجتبی بابایی زاده هیچگونه تعلق خاطری به دنیا نداشت و قبل از شهادت بواسطه تهذیب نفس، خود را لایق حضرت دوست کرده بود. در ادامه مداح اهل البیت (ع) حاج رضا نبوی به مرثیه سرایی و قرائت دعای کمیل پرداخت.

در بخش دیگری از مراسم فیلم ها و تصاویر شهیدان یگان صابرین و مخصوصا شهید مجتبی بابایی زاده به نمایش درآمد که مورد توجه حاضران قرار گرفت و حال و هوا معنوی خاصی به مراسم بخشید.

شهید مجتبی بابایی زاده

شهید مجتبی بابایی زاده

 شهید مجتبی بابایی زاده در 13 شهریور ماه 1390 در عملیات پاکسازی منطقه سردشت و مناطق کوهستانی غرب کشور  از لوث وجود گروهک تروریست پژاک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گفتنی است این مراسم به همت مسئولین شهرستان اندیمشک و همکاری اداره تبلیغات اسلامی و هیئت عاشورا برگزار شد.

منصور بابایی زاده
مجتبای عزیزم... یادت بخیر ، با تبسمی همیشگی همه را میهمان مهربانیت می کردی! و بر لبانت زیارتنامه شلمچه جاری ... چشمانت در برهوت دنیا حقیقتی دور را جستجو می کرد. نمی دانم چگونه طاقت می آوردی بودن را. و در نهایت به سمت عشق پر کشیدی ای تمام عشق. از این پس هر نسیمی که صورتمان را نوازش کند به عطر گل خنده هایت آکنده است. و اینک ما مانده ایم وامانده در حومه سکوت در این سراب دنیایی. ----------------------------- شماره پیامکی شهید مجتبی بابایی زاده 09127236455
مدیر وبلاگ:
دوستان شهید بابایی زاده:
کدهای اضافی کاربر :