یادنامه شهید مجتبی بابایی زاده
شهادت: شهریور 1390- عملیات مبارزه با گروهک پژاک
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: منصور بابایی زاده - ۱۳٩٠/٧/٢٠

شهید مجتبی بابایی زاده

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک با همکاری کانون فرهنگی ـ هنری روح‌الله و پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی (ره) در راستای پاسداشت فرهنگ متعالی شهادت و ایثارگری و به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید «مجتبی بابایی‌زاده» در شامگاه جمعه، 22 مهرماه همایشی را با عنوان «شبی با مجتبی» برگزار کرد.

در این مراسم که با حضور مردم و مسئولان شهرستانی و مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری استان خوزستان برگزار شد، «کرامت میری» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک با تکریم ایثار و ایثارگری گفت: ایثار و شهادت تنها دانشگاهی است که می‌تواند جوانانی چون شهید بابایی برای ما تربیت کند.

خاطره‌گویی یکی از همرزمان شهید و شعرخوانی 5 تن از شاعران دفاع مقدس،‌ پخش نماهنگ در خصوص ایثار، شهادت، دفاع مقدس و شهید بابایی زاده از دیگر برنامه‌های این مراسم یوده است.

یادآور می‌شود؛ همزمان در گالری تالار خورشید عکس‌هایی از دفاع مقدس، شهدا و شهید بابایی‌زاده در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

منصور بابایی زاده
مجتبای عزیزم... یادت بخیر ، با تبسمی همیشگی همه را میهمان مهربانیت می کردی! و بر لبانت زیارتنامه شلمچه جاری ... چشمانت در برهوت دنیا حقیقتی دور را جستجو می کرد. نمی دانم چگونه طاقت می آوردی بودن را. و در نهایت به سمت عشق پر کشیدی ای تمام عشق. از این پس هر نسیمی که صورتمان را نوازش کند به عطر گل خنده هایت آکنده است. و اینک ما مانده ایم وامانده در حومه سکوت در این سراب دنیایی. ----------------------------- شماره پیامکی شهید مجتبی بابایی زاده 09127236455
مدیر وبلاگ:
دوستان شهید بابایی زاده:
کدهای اضافی کاربر :